Renovasyon

ZT TEKNİK YAPI VE İZOLASYON

Yenilikçi Mantolama ve izolasyon Firması

Renovasyon projeleri, mimaride ve inşaatta kullanılan esaslı onarım projelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. … Renovasyon kelime anlamı olarak “yenileme” anlamına geliyor. Renovasyon işlemi bir yapının belli kısımlarının korunarak yenilenmesi olarak ifade ediliyor.

İletişim
Author

Yenileme Şirketi ZT Teknik Yapı ve İzolasyon

İzolasyon, binaların ömrünün daha uzun olması için yapılan bir işlemdir. Aynı zamanda hem bina dışının korunması hem de içerde daha konforlu bir alan sağlanması amacıyla izolasyon yapılır. ZT Teknik olarak yapı sektöründe izolasyon hizmetlerimiz ile ön plana çıkıyoruz. Bu işlemler kapsamında binaların hava koşulları ve çevresel etkenlere karşı daha dayanıklı hale gelmesini sağlarız.

Aynı zamanda soğuk havalarda ısı kaybını önlerken sıcak havalarda ise dışardan fazla ısı girmesi engellenir. ZT Teknik Yapı İzolasyon firmamız tarafından sunulan hizmetler kapsamında profesyonel bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. İzolasyon, günümüzde her binada uygulanması gereken bir işlem olarak çok fazla tercih ediliyor.

Yaşam mahallerinizde Tadilat Tamirat Renovasyon adına tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir kuruluş olarak sektörde yer almaktayız.

Mantolama ve İzolasyon

Müşteri Odaklı Çözümler

Mantolama Uygulamaları
İzolasyon Uygulamaları
Çatı Tadilat ve Tamirat İşleri
Daire İçi Tadilat İşleri
İnşaat İşleri
Boya Uygulamaları
Enerji Kimlik Belgesi
Deprem Konteyneri

Author