Hakkımızda

Author
ZT TEKNİK YAPI VE İZOLASYON

Mantolama Yalıtım İzolasyon

İzolasyon yaptırmak birçok konuda avantaj sağlayan bir işlemdir. ZT Teknik Yapı firmamız tarafından sunulan hizmetler ile bu avantajlardan en iyi şekilde yararlanmanız sağlanıyor. Öncelikle izolasyon işlemleri binanın dış etkenlere karşı korunmasını sağlar. Sıcak, soğuk, kar, sert rüzgarlar gibi etkenlere karşı bina daha korunaklı hale gelir. ZT Teknik Yapı izolasyon firmamız aynı zamanda ısı kayıplarını engellemenizi sağlar.

İletişim

Bununla birlikte yaz aylarındaki aşırı sıcakların bina içerisine girmesine de engel olur. İzolasyon uygulamalarının aynı zamanda ses ve su yalıtımı özelliği de bulunuyor. Bu doğrultuda oldukça avantajlıdır. Binaların her yerine izolasyon uygulaması yaptırmanız mümkündür. Tavan, yan bölgeler, çatı ve benzeri alanlara profesyonel yalıtım hizmetleri sunuyoruz.

 

İzolasyon Çeşitleri Nelerdir?

İzolasyon hizmetleri kapsamında sunduğumuz farklı uygulamalar mevcuttur. Bunlardan ilki ısı yalıtımıdır. Bu hizmet ile gerektiğinde ısı içerde tutulur. Gerektiğinde ise dışardan binaya fazla ısı girmesi engellenir. Ses yalıtımı ise ZT Teknik Yapı olarak sunduğumuz bir diğer izolasyon uygulamasıdır. Ses yalıtımı kapsamında dışardaki gürültü içeri girmezken içerden de çok fazla ses çıkmaz.

Su yalıtımı hizmetimizi de bulunuyor. Özellikle yağmurlu ve karlı havalarda su, binalara zarar verebilir. Çatılardan akarak sorun yaratabilir. ZT Teknik Yapı izolasyon firmamız tarafından verilen hizmetler kapsamında ısı, ses ve su izolasyonu yaptırabilirsiniz. Hizmetlerimizden hızlı ve kolay bir şekilde yararlanmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Görevimiz

MİSYONUMUZ
MİSYONUMUZ

Yüksek standart, Kaliteli hizmet, Kaliteli malzeme kullanarak %100 müşteri memnuniyeti, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak

EKİP ÇALIŞMASI
EKİP ÇALIŞMASI

Ekip olarak müşteri odaklı renovasyona dayalı hizmet veren firmamız sektörde lider konumda bulunmaktadır. Ekonomik çözümlerle siz değerli müşterilerinin yanındadır.

RENOVASYON
RENOVASYON

Firma olarak sektörel yeniliklere açık ve araştırmacı olarak müşteri çıkarlarını ön planda tutan uygulama firması olarak yolumuza devam etmekteyiz..

Neden Bizi Seçmelisiniz

İzolasyon, binaların ömrünün daha uzun olması için yapılan bir işlemdir. Aynı zamanda hem bina dışının korunması hem de içerde daha konforlu bir alan sağlanması amacıyla izolasyon yapılır. ZT Teknik olarak yapı sektöründe izolasyon hizmetlerimiz ile ön plana çıkıyoruz. Bu işlemler kapsamında binaların hava koşulları ve çevresel etkenlere karşı daha dayanıklı hale gelmesini sağlarız.

  • Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çözümler
  • Teslim Ettiğimiz Projelere Kalite ve Değer Katarız
  • Müşterilerimize Karşı Mali Sorumluluk
  • Maliyet Kontrollü En Yüksek Standartlar
  • Garantili Ürünler ile Ekonomik Çözümler
  • Zamanında Teslim Projeler

Vizyonumuz

En iyi çözümlerle farklı projeler oluşturarak, Kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir.

Firma Tanıtım Sunumu:

ZT TEKNİK YAPI Burdan İndireblirsiniz.

Yeni Nesil Mantolama

YENİ NESİL MANTOLAMA

Tanıtım Videomuz